جدیدترین دستگاه های جت پرینتر روز دنیا

نیاز های جدید صنایع مختلف و پیشرفت های تکنولوی باعث می شود که هر چند وقت یک بار شرکت های معتبر ساخت جت پرینتر دستگاه های جدیدی طراحی و تولید و به بازار عرضه کنند. در مطلب زیر جدید ترین دستگاه های جت پرینتر شرکت های معتبر لینکس، دومینو، ایماژ، ای.بی.اس و ایکون مک معرفی شده است.

جت پرینتر ایماژ Imaje 9450

Industrial inkjet printer Imaje 9450

جت پرینتر ایماژ 9450 آخرین دستگاه جت پرینتر شرکت ایماژ (ایماج) فرانسه است و این شرکت با شعار «این دستگاه طراحی شده تا راندمان و بهره وری کلی پروسه تولید شما را شتاب دهد» آن را به بازار معرفی کرده است.

این دستگاه تا 5 خط پرینت می کند و و سرعت آن تا 6.6 در میلی ثانیه می رسد. همچنین این شرکت ادعا می کند که نسبت به دستگاه های مشابه شرکت های رقیب 20 درصد در مصرف انرژی و مواد مصرفی و کاهش ضایعات کاهش داشته است. همچنین سسیتم شستشوی اتوماتیک این دستگاه در هنگام خاموش شدن این اطمینان را به مصرف کننده می دهد که هنگام شروع به کار مجدد دستگاه، کیفیت چاپ به خوبی حفظ شود. جوهر های پیشرفته و مخصوص این دستگاه ها با کیفیت بالا و همچنین دوستدار محیط زیست معرفی شده اند. به همراه دستگاه ایماژ نرم افزار CoLOS قابل تهیه است که می تواند برای ساخت تصویر و لوگو از طریق این دستگاه مورد استفاده قرار بگیرد.

جت پرینتر ایماژ 9450

جت پرینتر دستی EBS 260

Industrial  handjet printer EBS 260

جت پرینتر دستی EBS 260 از شرکت EBS آلمان یکی از سرآمدان دستگاه های پرینت دستی در دنیا است. و با ارتفاع 2.2 اینچ و یک تا چهار خط پرینت این دستگاه ارائه شده است. کارتریج جوهر این دستگاه تا چاپ 200000 کاراکتر در ماتریکس 5*7 را جوابگو است. چاپ تک خط و یا چند این دستگاه در ارتفاع دو دهم اینچ تا دو و دودهم اینچ می تواند بر روی سطوح متخلخل و منفذ دار و یا مسطح به راحتی انجام می شود. بنابر این برای چاپ بر روی فلز، شیشه، فویل، کاغذ، سطوح راه راه و … گزینه ی بسیار مناسبی محسوب می شود.

صفحه رنگی و تاچ این دستگاه تغییر تنظیمات آن را حتی در حین کار بسیار آسان کرده است و کاربرد در حین کار می تواند پیغام هایی که چاپ می شود را ببیند و تغییر دهد. صفحه بزرگ و خوانای این دستگاه باعث می شود تا پارامترهای چاپ به راحتی در دسترس باشد و بدون وقفه در کار بهترین نتیجه ی چاپ گرفته شود.

راهنمای لیزری که در جت پرینتر تعبیه شده و به سطح تابانده می شود  به کاربر کمک می کند تا مکان دقیق پرینت پیام را به راحتی تعیین کند.

برای سهولت در تمیز کردن دستگاه  و نگهداری درست از دستگاه یک کارتریج شسشتو ارائه می شود و کمک می کند تا جوهر از درون سیستم پاک شود. ارتباط به دستگاه EBS به سادگی از طریق درگاه USB و یا وای فای و بلوتوث امکان پذیر است.

جت پرینتر دستی ebs

جت پرینتر دومینو Ax550 

Industrial inkjet printer Domino ax550

شرکت دومینو  DOMINO انگلستان مهمترین ویژگی آخرین دستگاه جت پرینتر  خود را امکان کار در محیط های پرگر دو غبار و با شرایط ویژه معرفی کرده است. محفظه این دستگاه با اسیتل نگیر 316 ساخته شده و به همین خاطر می توان  با آب پرفشار و مواد شیمیایی به راحتی این دستگاه را شستشو داد.  سری هد دستگاه Ax550i شامل  i-Pulse RS طبق ادعای این شرکت بالاترین درجه ماندگاری و تمیزی را اعطا می کند. همچنین طیف گسترده ی جوهرهای i-Plus که این شرکت عرضه می کند از جمله جوهرهای MEK-free، جوهرهایی که می توان آن را به صورت مستقیم بر روی مواد غذایی چاپ کرد، بطری های شیشه ای خیس، و .. نیازهای بسیاری از صنایع را به اشکال مختلف تامین می کند. این دستگاه با دارا بودن صفحه تاچ اسکرین تجربه کاربری بسیار بالایی ارائه می کند. دستگاه های قدیمی A520i, A300+  و A300SE+ دومینو با این دستگاه تعویض می شوند.

جت پرینتر دومینو

جت پرینتر لینکس سری 8900

Industrial inkjet printer linx 8900 series

جت پرینتر 8900 لینکس  LINX انگلستان با شعار «این دستگاه طراحی شده تا بالاترین بهره وری را ارائه دهد و کاربری بسیار آسان» به بازار عرضه شده است.

صفحه  نمایش این جت پرینتر با الهام از نرم افزار گوشی های موبایل طراحی شده است و انتخاب پیام، ساخت پیام و عملیات چاپ را بسیار تسریع کرده است. با استفاده از این جت پرینتر می توان به شکل همزمان بر روی دو مدل بسته بندی به طور همزمان چاپ کرد.

این جت پرینتر تا 5 خط متن، عدد، بارکد و لوگو را چاپ میکند. نگهداری این دستگاه به سادگی انجام می شود و فاصله بازدید دوره ای این دستگاه دو سال یک بار است. متن و لوگو و بارکد به سادگی در این دستگاه قرار می گیرد. همچنین با استفاده از سیستم Linx Printernet امکان بررسی دستگاه به صورت وایرلس از طریق یک شبکه امن بر روی گوشی موبایل و کامپیوتر مقدور است.

جت پرینتر لینکس

جت پرینتر E19 شرکت iKonMac

جت پرینتر آیکون مک E19 انگلستان با شعار «مدرن فکر کنید و هوشمندانه چاپ کنید» یکی از اخرین دستگاه هایی است که توسط این شرکت ارائه شده است. این پرینتر امکان استفاده از هدهای هجده میلیتری، 34 میلیمتری دو هد 18 میلمتری و همچنین هد هفتاد میلی متری را مهیا کرده است. سیستم چاپ غیر تماسی این جت پرینتر این امکان را به سادگی به کاربر می دهد تا بتواند بر روی سطوح ناهموار نیز به خوبی سطوح هموار چاپ کند. صفحه لمسی این دستگاه به کاربر اجازه می دهد تا به سادگی و به صورت مستقیم پیام های موردنظر خود را در دستگاه وارد کند و نیاز به اتصال دستگاه به کامپیوتر و یا استفاده از هیچ نرم افزاری نیست. کاربر همچنین می تواند از طریق دستگاه کد QR مورد نظر خود را تولید کند. این شرکت همچنین جوهرهای کیفیت بالا، جوهر های UV ،روغنی، حلالی و … را عرضه میکند. این دستگاه با بدنه استیل نگیر تنها 7 کیلو وزن دارد.

جت پرینتر ایکون مک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *