لوگوی فراز نگار
Search

قطعات و ملزومات SUAVEN

تامین قطعات و ملزومات SUAVEN  ساون از بارزترین تخصص های شرکت فرازنگار است. شرکت فراز نگار با افتخار اعلام می کند توانایی انجام کلیه خدمات مربوط به  دستگاه های ساون مانند تعمیر برد، تامین جوهر و حلال، تامین لوازم مصرفی  و یدکی را با پشتوانه ای چندین ساله در این مسیر دارا می باشد.

قطعه یدکی جت پرینتر ساون

تعمیر انواع برد ساون

تعمیر برد شامل تعویض انواع منبع تغذیه سویتایوانگ، تعویض رله ها و ریزتورهای اصلی برق ورودی، تعویض IC های میکرو اصلی، تعویض باتری بک آپ ، تعویض کابل فلت و سوکت پشت کانکشن می شود.

برد الکترونیکی
برد اصلی جت پرینتر ساون SAUVEN

تعویض هد XAAR

با افتخار اعلام می کنیم امادگی تعویض انواع هد دستگاه های جت پرینتر دستگاه های مختلف با قوطی کاورهای مختلف را دارا است. در تعویض هد مهندسین فرازنگار اعتقاد به تعویض کابل فلت و کانکشن سی پین فیوز دار و IDC دو در هشت را دارند و تعویض صافی و اورینگ از سوی ایشان الزامی می باشد.

هد Xaar
هد زار 128 نازل​

جوهر و حلال جت پرینتر ساون

انواع جوهر ها در رنگ های سفید، مشکی، آبی همراه با اسپری و محلول باز کننده هد، جوهر در گرید های زود خشک و دیر خشک، و یا حتی روغنی، در رنگ های مشکی، سفید و زرد و آبی و قرمز برای کلیه دستگاه های جت پرینتر ساون تخصص ما است. انجام راهنمایی های تلفنی جهت عملکرد بهتر و کمک از طریق شبکه های اجتماعی از خدماتی است که به مشتریان این دستگاه ارائه می شود. برای مشاهده انواع جوهر و حلال ارائه شده توسط این شرکت به صفحه آن مراجعه کنید.

جوهر و حلال ساون
جوهر و حلال ساون

لوازم یدکی ساون (کانکشن هد جت پرینتر)

شرکت فراز نگار به پشتوانه سالها ارائه قطعات و ملزومات SUAVEN در دستگاه های ساون دارای انبار استوک برای تامین قطعات این دستگاه می باشد. خصوصا کیبورد دستگاه که بر اثر مرور زمان معمولا نیاز به تعویض پیدا می کند.

کانکشن ساون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *