لوگوی شرکت های جت پرینتر

عملکرد جت پرینترهای Cij چگونه است؟

در خلاصه ترین بیان، جت پرینتر های CIJ یک سیستم چاپ با جریان جوهر مداوم یا CIJ (Continuous Inkjet Printer) است برای شناسایی بدون دخالت دست روی طیف بسیار گسترده ای از محصولات.

جت پرینتر های  CIJ یکی از انواع چاپگرهای صنعتی است که  برای چاپ های تیراژ بالا و سرعت بالا استفاده می شوند. در این نوع چاپگرها، جریان (یا همان جت) جوهر از طریق یک نازل در هد چاپ می شود. یک رزوناتور پیزوالکتریک ارتعاش داده و باعث میشود که جوهر به طور یکنواخت و یک شکل به محصول مورد نظر برای چاپ برسد. یک الکترود شارژ در نزدیکی نقطه آمیختگی جوهر قرار دارد. هر قطره ای که از جریان جوهر جدا می شود با بار ولتاژ اعمال شده تناسب دارد. پس از آن قطرات از میان دو سوپاپ عبور میکنند و ولتاژ ثابت بالا بین این دو عنصر در جریان می افتد.

همکاران ما در سایت کداجت مطلب مفصلی درباره انواع جت پرینتر های Cij و مزایا و معایب این نوع چاپگر ها با عنوان همه‌ی نکاتی که قبل از خرید یک دستگاه جت پرینتر سیستم CIJ باید به آن توجه کنید منتشر کرده اند. که برای کسب  اطلاعات بیشتر در باره این دستگاه ها شما را به خواندن آن دعوت می کنیم.

همچنین در صورتی که قصد خرید دستگاه جت پرینتر CIJ دارید می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا شما را برای انتخاب بهترین دستگاه جت پرینتر متناسب با نیازتان راهنمایی کنند.

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود.

ادامه مطلب »
تصاویر چاپ جت پرینتر

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست؟ برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و

ادامه مطلب »
Close Menu