لوگوی فراز نگار
Search

درباره ما

شرکت مهندسی-بازرگانی فراز نگار در بهار 1385 و بر پایه‌ی تجربه ای ده ساله در حوزه جت پرینتر با همت مدیرانی متخصص و دارای تحصیلات آکادمیک در حوزه های بازرگانی خارجی و مهندسی صنایع و تجربۀ کاری درخشان در زمینۀ چاپگرهای صنعتی تأسیس گردید. فعالیت این شرکت با ارائه خدمات گسترده در سراسر کشور به دارندگان چاپگرهای صنعتی EBS 6000 آغاز گردید. در ادامه راه، با گسترش حوزۀ فعالیت دفتر خدمات پس از فروش خود، این شرکت چاپگرهای صنعتی Sauven مدل های Codajet 6000 R و Codajet 6000 R Plus را تحت پوشش خدمات خود قرار داد و از سوی دیگر همچنین تأمین تمامی مواد مصرفی، قطعات یدکی و خدمات فنی دیگر چاپگرها، از جمله برندهای جت پرینتر لینکس Linx ، جت پرینتر ایماژ Imaje ، جت پرینتر دومینو Domino، جت پرینتر ویدئوجت Videojet و … را به نحو شایسته ای به انجام رساند. سپس با پیگیریهای مداوم، اعتمادسازی و مشتری مداری و نظر به نیاز صنایع مختلف کشور عزیزمان به پرینترهای صنعتی با کارایی بالا ، مقرون به صرفه و مناسب برای هر کاربر و صنعتگر ایرانی، موفق به اخذ نمایندگی رسمی جت پرینترهای iKonMac آیکون مک انگلستان گردید.

واحدهای شرکت فراز نگار

خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش

مشاوره و راهنمایی از طریق تلفن و شبکه های اجتماعی، ارسال دستگاه جایگزین و اعزام سرویس کار، اساس کار واحد خدمات پس از فروش شرکت فراز نگار است.

012 handshake

فروش

واحد فروش شرکت با توجه به نوع صنعت کاربردی ،محل کارخانه ،نوع محصول و ... اقدام به بازاریابی و فروش دستگاه های جت پرینتر می کند.

مدیریت داخلی

مدیریت داخلی

هماهنگی داخلی میان واحد های مختلف شرکت از مهمترین وظایف این واحد شرکت فراز نگار است.

روابط عمومی و تبلیغات

روابط عمومی و تبلیغات

در این واحد حضور در نمایشگاه های مرتبط با چاپ و بسته بندی و تبلیغات محیطی در محل شهرک های صنعتی برای آشنایی صنعتگران محترم با انواع چاپگر صنعتی و دستگاه های جت پرینتر انجام می شود.

007 settings 1

تحقیق و توسعه

جمع آوری آخرین اطلاعات و مکاتبه با سازندگان دستگاه های جت پرینتر در دنیا جهت واردات و عرضه آخرین و پیشرفته ترین دستگاه های جت پرینتر

بازرگانی خارجی

بازرگانی خارجی

مذاکره و خرید باصرفه ترین و بهترین انواع دستگاه جت پرینتر از سراسر دنیا

همکاری با شرکت فرازنگار

شرکت فراز نگار از متخصیص حوزه های مختلف دعوت به همکاری می نماید. برای اطلاع از آخرین اطلاعیه های استخدام در شرکت فراز نگار کلیک کنید.

در شرکت فرازنگار
کیفیت  تعهد  مشتری‌مداری همواره شعار و سرلوحه ما در خدمات رسانی به تمامی مشتریانمان بوده است.