لوگوی فراز نگار

استخدام در شرکت بازرگانی فراز نگار

شرکت مهـندسی بازرگـانی فــراز نگــار ، فعال در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های جت پرینتر، از فارغ التحصیلان و افراد توانا درحوزه های زیر اقدام به استخدام نیروی تمام وقت و نیمه وقت می کند.

  • مدیر بازرگانی
  • مدیر فروش
  • مهندس شیمی آشنا به حوزه پرینتر های صنعتی

از  واجدین شرایط تقاضا می شود حداکثر تا پایان شهریور 1397 رزومه های خود را به آدرس info(at) faraznegar.com  ارسال فرمایند. کلیه رزومه های دریافتی بررسی و به آنان تلفنی جهت مصاحبه حضوری اطلاع داده خواهد شد.

 

با تشکر و احترام

شرکت مهندسی و بازرگانی فراز نگار

اطلاعیه شماره 1

شرکت مهـندسی بازرگـانی فــراز نگــار ، فعال در زمینه فروش و خدمات پس از فروش دستگاه‌های جت پرینتر، اقدام به استخدام کارمند فقط آقـا برای دفتر شرکت در تهران با شرایط ذیل می‌نماید :

      * کارمند بخش خدمات و تعمیرات 

      * راننده با ماشین پژو 405 ( سمند – پارس )

1 – صرفاً آقا

2 – صرفاً ساکن  تهران

3 – آشنایی کامل  با کامپیوتر

4 – حتماً تمام وقت (غیر دانشجو)

5 – آمادگی برای انجام مأموریت در شهرستان ها

6 – اخلاق مناسب، روحیه مشتری مداری

7- عدم اعتیاد و سوء پیشینه

8- داشتن ضامن معتبر

9- سابقه کار

10 – غیر سیگاری

11- میزان حقوق پرداختی با توجه به تجربه، سابقه کاری ، میزان تحصیلات و تخصص در زمینه کاری شرکت ( زبان انگلیسی و آشنایی با کامپیوتر) متغیر خواهد بود.

بدیهی است هزینه های ایاب ذهاب و اقامت جهت انجام مأموریت بر عهده شرکت خواهد بود و حق الزحمه مأموریت نیز بسته به میزان حقوق متغیر خواهد بود.

راننده آقا کمتر از 40 سال ترحجیا دارای مدرک تحصیلی لیسانس با اتومیبل مدل بالا ( 92 به بالا – بدیهی است کلیه مدارک هوییتی خودرو می بایست کامل و بدون نقص باشد – سند اتومبیل بنام راننده باشد . )  غیر سیگاری – آشنایی کامل به شهر تهران و حومه – عدم اعتیاد و سوء پیشینه – آمادگی برای سفر به سراسر ایران – دارای تجربه کافی و کامل برای رانندگی در تمام اوقات شبانه روز و جاده های برون شهری – خوش برخورد و روابط عمومی بالا –

فقط از افراد واجد شرایط خواهشمنداست با شماره 66566938 برای وقت مصاحبه حضوری تماس بگیرند .

همچنین بدیهی است کلیه مزایای دریافتی از قبیل بیمه تأمین اجتماعی، حقوق ثابت، حق ماموریت، پاداش از طرف شرکت به نفرات استخدام شده تعلق خواهد گرفت.

ساعت کاری نیز از روزهای شنبه تا چهارشنبه از 8:30 تا 17 و روزهای پنج شنبه 8 تا 13 می باشد.

از واجدین شرایط فوق خواهشمند است اطلاعات کاری  ( رزومه ) به همراه  حقوق پیشنهادی خود را به آدرس ایمیل    info@fnijet.com   ارسال نمایند.  ( کلیه موارد واجدین شرایط بررسی و به آنان تلفنی جهت مصاحبه حضوری اطلاع داده خواهد شد )

با تشکر و احترام