لوگوی فراز نگار
Search

جوهر و حلال جت پرینتر

جوهر و حلال جت پرینتر مخصوص شرکت iKonMac و همچنین دیگر دستگاه های چاپگر صنعتی مانند لینکس، دومینو، ایماژ و … در این صفحه معرفی شده است.. شرکت فراز نگار وارد کننده و توزیع کننده انواع جوهر و حلال و کارتریج دستگاه های جت پرینتر صنعتی است. برای اطلاع از قیمت های روز و همچنین مشاوره خرید انواع جوهر و حلال با کارشناسان  فروش ما تماس بگیرید.

جوهرهای مشکی سوپر استاندارد برای دستگاه جت پرینتر

جوهر مشکی سوپر استاندارد گرید 7940 یکی از ایده ال ترین جوهرهای موجود برای دستگاه های جت پرینتر است که شفافیت، حرکت روان و سیال، وضوح و درخشندگی و خشک شدن سریع بر روی محصول و همچنین قیمت بسیار مناسب در ایران بدلیل واردات عمده محصول به ایران، خصوصیات این جوهر است.
این جوهر در کارتریج های دارای برند و لوگوی iKonMac با حجم 110 سی.سی عرضه می‌شود. دقت نمایید که جوهر دستگاه جت پرینتر بدون این نام و لوگو مورد تایید شرکت مهندسی و بازرگانی فراز نگار نیست.

برای خرید جوهرهای مشکی سوپر استاندارد و انواع جوهر و حلال جت پرینتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

جوهر مشکی گرید 7940
جوهر مشکی گرید 7940
 

جوهر رنگی بدون رنگدانه برای دستگاه های جت پرینتر

معمولا جوهرهای رنگی دارای رنگ‌دانه هایی هستند که عملکرد دستگاه جت پرینتر و چاپگرهای صنعتی و خصوصا هد دستگاه را دچار اختلال می کنند. این موضوع باعث شده عرضه جوهرهای رنگی بدون رنگدانه در دستور کار شرکت فراز نگار قرار بگیرد.

کارتریج جوهر سفید و کارتریج جوهر زرد ارائه شده توسط IKonMac دارای بالاترین کیفیت ممکن است. این کارتریج مناسب برای تمامی مدل‌های جت پرینتری است که در فناوری ساخت آن استاندارد های اروپایی در نظر گرفته شده است. قیمت این کارتریج دستگاه جت پرینتر کاملا اقتصادی است و به مصرف کننده کیفیت چاپ بالایی می‌دهد. همچنین جوهر جت پرینتر با کارتریج‌های آبی و قرمز رنگ بسیار مورد استقبال کارخانجات تولید انواع لوله های pvc، لوله پلیکا و فیلتر هوا قرار گرفته است.

استفاده از جوهر آبی دستگاه جت پرینتر با قابلیت چاپ بر روی محصولات جاذب نظیر کارتن و مقوا (صنایع بسته بندی و عمدتا تولید فیلتر هوای خودرو) و یا دیوارهای پیش ساخته گچی و چاپ بر روی ورق ام‌دی‌اف بسیار مناسب است. حسن کار این نوع جوهر خشکن شدن جوهر بر روی هد دستگاه جت پرینتر است و می تواند در محیط‌های بسیار آلوده از نظر گرد و غبار به خوبی کار کند. برای خرید جوهرهای رنگی و حلال های مخصوص دستگاه جت پرینتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

2300Y جوهر زرد جت پرینتر

انواع جوهر جت پرینتر با سیستم UV

جوهر نامرئی فرابنفش

این نوع از جوهر های UV جت پرینترهای IKonMac برای جلوگیری از کپی طراحی شده اند، به این صورت که در حالت عادی چاپ با جوهر جت پرینتر، متن و یا تصویر چاپ شده توسط دستگاه جت پرینتر دیده نمی شود ولی با تابش نوراشعه UV بر آن چاپ جت پرینتر مشاهده می شود.

مقاوم شدن بر اثر تابش نور فرابنفش

این جوهر نوع دیگری از جوهر جت پرینتر ikonmac با سیستم UV است با این تفاوت که این جوهر با تابش اشعه UV مقاوم می شود و به هیچ عنوان جوهر جت پرینتر از روی محصول حتی با کمک قوی ترین حلال ها نیز پاک نخواهد شد

جلوگیری از تاثیر نور خورشید

این نوع از جوهر جت پرینتر UV به جهت جلوگیری از نور خورشید و کم رنگ شدن بر اثر تابش نور خورشید بر جوهر جت پرینتر تولید شده است.

جوهر uv نامرئی

ویدیوی چاپ جوهر UV توسط دستگاه های iKonMac

کارتریج جوهر دستگاه جت پرینتر

تمامی کارتریج‌های جت پرینتر با برند و لوگوی iKonMac توسط شرکت فرازنگار عرضه می شود.. دقت کنید که هیچ کارتریجی بدون این نام و لوگو مورد تایید شرکت مهندسی و بازرگانی فراز نگار نیست. در ساخت انواع کارتریج دستگاه جت پرینتر iKonMac از نوع خاصی از کیسه های نانو به عنوان مخزن اصلی جوهر دستگاه جت پرینتر استفاده شده است که باعث بالا رفتن کیفیت چاپ توسط دستگاه جت پرینتر می شود.این کارتریج دارای دو مجرای انتقال جوهر از داخل کیسه به قسمت خروجی جوهر در کارتریج است که جوهر را به سمت ورودی در دستگاه جت پرینتر و سوزن و فیلتر اصلی هدایت می کند.  همچنین راهنمای قراردادن کارتریج در داخل دستگاه در سایت قرار داده شده است. برای خرید انواع جوهر و حلال جت پرینتر به صورت کارتریج  با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

حلال جت پرینتر

حلال جت پرینتر برای شستشوی هد، روان سازی جوهر و پاک کردن جوهر هنگام پیش آمدن آلودگی استفاده می شود. حلال به صورت اسپری و لیتری فروخته می شود و  هر کدام کاربرد خود را دارند. از اسپری های حلال معمولا برای شستن هد  و پاک کردن جوهرهایی که بر روی هد می ماند استفاده می شود اما از جوهر لیتری برای مسیرشویی، حل کردن آن با جوهر جهت خشک شدن سریع تر، و باز کردن گرفتگی های جدی نازل های هد جت پرینتر استفاده می شود.

اسپری حلال جت پرینتر

از اسپری حلال جت پرینتر برای شستشوی هد جت پرینتر استفاده می شود. این اسپری ها معمولا به شکل 120cc ارائه می شود.برای شستشوی هد دستگاه چت پرینتر و و باز کردن نازل های هد معمولا با اسپری و از یک فاصله مشخص حلال بر روی هد دستگاه پاشیده می شود و سپس دستگاه پرچ می شود. این کار ممکن است چند بار تکرار شود تا زمانی که جوهر بدون حباب و مشکل از سر هد خارج شود.

نقش حلال در کیفیت و عمر دستگاه جت پرینتر

ساخت دستگاه های جت پرینترiKonMac با کیفیت ممتاز اروپایی انجام می شود و استفاده از هد کمپانی Xaar (زار) با ولتاژ بالا از دیگر خصوصیات آن می باشد . بنابراین استفاده از جوهر و حلال جت پرینتر مخصوص هد دستگاه می تواند علاوه بر بالا بردن کیفیت چاپ، طول عمر هد دستگاه جت پرینتر را نیز افزایش دهد.

جوهر دستگاه جت پرینتر با پایه روغن

شرکت فــراز نگــار اخیرا اقدام به عرضه نوعی از جـوهر دستـگاه جت پـرینتر با پایه روغن برای سطوح جاذب کرده است. حسن این نوع از جوهر دستگاه جت پرینتر در این است نازل های دستگاه جت پرینتر آیکـون‌مک دچار گرفتگی نمی شوند- بدین معنا که حتی با گذشت زمان طولانی‌تر از آخرین زمان کار دستگاه جت پرینتر، جوهر بر روی هد دستگاه، تازه و آماده بکار است. این نوع از جوهر مناسب برای صنایعی همچون فیلتر هوا خودرو و صنایع تولید امدیاف و کارتن است.

شرکت فـراز نگـــار با افتخار اعلام می دارد اخیرا توانسته با درنوردیدن مرزهای تحریم، اقدام به واردات انواع جوهر از معتبر ترین برند ساخـت آمریکا کند. این جوهر مناسب برای چاپ ظروف پت و قوطی های پلاستیکی است. خشک شدن سریع ، روانی و شفافیت بالا و همچنین قیمت مناسب با توجه به کیفیت آن برای دستگاه های جت پرینتر iKonMac این محصول را انتخابی ایده ال برای شما کرده است.

جوهر انواع هد جت پرینتر

با توجه به تکنولوژی هد جت پرینتر که در دستگاه شما استفاده شده است، نوع جوهری که می توانید در دستگاه خود استفاده کنید، تغییر می کند. برای مثال هدهای ترمال یا حرارتی با جوهرهای پایه آب کار می کنند و استفاده از جوهر های دیگر در این دستگاه ها مانند جوهرهای روغنی مقدور نیست. هدهای پیزو با توجه به اینکه حرارتی به جوهر وارد نمی کنند امکان کار با گستره ی وسیع تری از جوهر ها را دارند و به سادگی می توان در آنها از جوهرهای پایه حلال و پایه روغنی نیز علاوه بر جوهر های پایه آب استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *