تصویر جت پرینتر c18

iKonMac C18

جت پرینتر مدل C18 شرکت iKonMac انگلستان امکان چاپ با ارتفاع 18 میلیمتر با رزولوشن 200DPI را فراهم کرده است, همچنین این جت پرینتر محدودیتی از لحاظ طول چاپ نداشته و قادر به چاپ در هر طولی است. چاپ به زبان فارسی, انگلیسی و همچنین انواع تصاویر با فرمت تک رنگ از دیگر ویژگی های این دستگاه است.

ویژگی ها

کشور سازنده

انگلستان

رزولوشن

DPI 200

زبان

پشتیبانی کامل از زبان فارسی و انگلیسی

خدمات و گارانتی

یک سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش توسط شرکت فرازنگار

معرفی دستگاه

دستگاه جت پرینتر iKonMac  C18  با بدنه تمام استیل ضد زنگ و وزن سبک (6 کیلوگرم) امکان جابه جایی راحت و ساده را بین خطوط در کارخانه فراهم کرده است. ابعاد این دستگاه 310 در 200 در 100 میل متر است. این دستگاه امکان چاپ تا 8 خط به زبان فارسی و 10 خط به زبان انگلیسی را فراهم کرده است. همچنین با iKonMac C18 می توانید به صورت بی وقفه و بدون نیاز به خاموشی کار کنید.

بررسی دستگاه

[wp-review]

ویدیوی کارکرد

در فیلم روبرو نمایش عملکرد دستگاه جت پرینتر C18 امده است. برای دیدن فیلم های بیشتر می توانید از منوی بالا به بخش گالری تصاویر ویدیوهای چاپ جت پرینتر مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر

جت پرینتر های C18 از شرکت iKonMac از تکنولوژی هدهای زار برای چاپ استفاده می کنند. قدرت بالای و کیفیت چاپ خوب و مصرف کم، این هدها را تبدیل به هدهای پرطرفدار در صنایع جت پرینتر کرده است. برای اطلاعات بیشتر می توانید از مطلب هدهای زار XAAR دیدن کنید.

از دستگاه های جت پرینتر برای چاپ بر روی محصولات مختلف استفاده می شود. برای آشنایی با صنایع مختلفی که این دستگاه ها در آن ارائه شده است از صفحه صنایع مرتبط در سایت فراز نگار دیدن کنید. در صورتی که نتوانستید صنعت مورد نظر خود را در این صفحه پیدا کنید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

تصاویر دستگاه

محصولات مشابه