چاپگر صنعتی

چاپگر صنعتی

چاپگر صنعتی می تواند به مجموعه بزرگی از چاپگرها اطلاق شود که در صنایع استفاده می شوند. بر این اساس این واژه می تواند در مقابل جت پرینتر های اداری و خانگی قرار بگیرد. در صورتی که به این صفحه برای خرید و یا  کسب اطلاع از جت پرینتر های صنعتی برای چاپ بر روی بسته بندی محصولات وارد شده اید، به صفحه خانگی ما در منو مراجعه کنید تا با مجموعه محصولات ما آشنا شوید. در غیر این صورت شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کنیم.

جت پریتر ساون

چاپگرهای صنعتی (جت پرینتر)

برای تهیه جت پرینتر های صنعتی با کارشناسان فروش ما تماس بگیرد. شماره تماس فوری 09123502091

بنابر تعریف فوق دستگاه های چاپ بنر، دستگاه های چاپ در صنایع موکت سازی، و دستگاه های جت پرینتری که در مدل های مختلف برای چاپ بر روی محصولات استفاده می شوند را می توان جزو دستگاه های جت پرینتر صنعتی محسوب کرد. برای رسیدن به تعریفی دقیق تر می توان پارامترهایی مانند حجم و تیراژ چاپ، عرض چاپ و رزولوشن را برای رسیدن به تعریفی دقیق تر در مورد چاپگر صنعتی بررسی کرد.

تیراژ چاپ چاپگر صنعتی

بر اساس یک تعریف استاندارد می توان حجم چاپ 200 تا 400  متر مربع بر ساعت را تحت عنوان تیراژ زیاد دسته بندی کرد.

چاپ فوق عریض (سوپر واید) در چاپگرهای صنعتی

جت پرینتر های فوق عریض که در پرینترهای رول به رول معمولا قرار می گیرند، و با چاپ عرض 2 تا 5 متر برای چاپ بیلبوردها استفاده می شوند و  بین 60 تا 160 متر مربع در ساعت سرعت چاپ این دستگاه است. این پرینترها معمولا تولید کشورهای اروپایی و آمریکایی است.

چاپ عریض (واید)

این دستگاه ها با  عرض 0.9 متر تا 3 متر چاپ می کنند و معمولا تولید کشورهای چین و کره است. سرعت چاپ این دستگاه ها در ساعت بین 10 تا 60 متر مربع است.

جت پرینترها

جت پرینترها گونه ای از چاپگرهای صنعتی است که به دلیل استفاده گسترده در کارخانه ها و تولیدی های مختلف  چاپگر صنعتی نیز نامیده می شوند. این دستگاه  ها با سیستم های هد  HP   و CIJ و DOD طراحی و ساخته می شوند. برای آشنایی با جت پرینتر های صنعتی به صفحه جت پرینتر چیست مراجعه کنید.

چاپگر جوهر افشان صنعتی

چاپگر جوهر افشان صنعتی معادل فارسی  Industrial Inkjet Printer است. در صنایع ایران از اصطلاح جت پرینتر برای نامیدن این دستگا ه ها استفاده می شود.
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

بیشتر بخوانید

بستن منو