لوگوی فراز نگار
Search
صنایع لوله سازی

چاپ در صنایع لوله سازی

شرکت فراز نگار جت پرینتر افتخار سالها خدمت رسانی به صنعت لوله سازی کشور را با ارائه دستگاه های جت پرینتر صنعتی به بزرگترین مجموعه های تولیدی و کارخانجات کشور دارد. دستگاه های جت پرینتر صنعتی این شرکت با چاپ لوگو، اطلاعات محصول، آرم های مخصوص و … بر روی لوله پوش فیت، لوله پلی اتیلن، لوله پروپیلن،لوله پی.وی.سی PVC و … انواع و اقسام محصولات دیگر محصولات مرتبط با صنایع لوله سازی در کارخانجات مختلف و خطوط تولیدی متعدد مشغول به کار هستند. از ویژگی های دستگاه های جت پرینتر شرکت فرازنگار امکان چاپ با طول سه متر بر روی لوله است. در زیر می توانید نمونه چاپ های انجام شده توسط چاپگرهای صنعتی این شرکت را در صنایع لوله سازی ببینید.
چاپ بر روی لوله برقی

چاپ بر روی لوله برقی

چاپ بر روی لوله PVC

چاپ بر روی لوله PVC

چاپ بر روی لوله پلیکا

چاپ بر روی لوله پلیکا

چاپ بر روی لوله رایزر

چاپ بر روی لوله رایزر

ویدیوی چاپ دستگاه جت پرینتر در صنایع لوله سازی

در تصویر مقابل می توانید نمونه کار دستگاه چاپ جت پرینتر با جوهر سفید در خط تولید پلی اتیلن را مشاهده کنید.

برای مشاهده ویدیوهای بیشتر از کارکرد دستگاه های جت پرینتر صنعتی شرکت فراز نگار در صنایع مختلف می توانید به کانال آپارات ما مراجعه کنید.

همچنین کارشناسان ما در واحد فروش آمادگی دارند تا شما صاحبان و دست اندرکاران محترم فعال در صنایع لوله سازی مشاوره خرید دستگاه جت پرینتر متناسب با نیاز شما را ارائه دهند.

چاپ بر روی لوله های پلی پروپیلن

در تصویر مقابل می توانید نمونه کار دستگاه چاپ جت پرینتر با جوهر سفید در خط تولید پلی پروپیلن  را مشاهده کنید.

در فیلم روبرو با دستگاه iKonMac بر روی لوله پلی پروپیلن که به لوله های پپه نیز شهرت دارند متن و نماد  مورد نظر چاپ می شود.