چاپ بر روی در آب معدنی

چاپ در صنایع غذایی و نوشیدنی

بیشترین کاربرد دستگاه جت پرینتر در صنایع غذایی است. تمام محصولات صنایع غذایی بدون استثنا نشانی از دستگاه های جت پرینتر بر خود دارند. هر مشتری پیش از انتخاب محصولی که می خواهد بخرد (شیر، نان، کنسرو، حبوبات، عرقیات، انواع کنسروها آب معدنی، …) ابتدا به تاریخ تولید و انقضای و قیمت و سری ساخت (بچ نامبر) که توسط دستگاه جت پرینتر درج می شو،د آن محصول نگاه می کند، بنابراین محصولی که نشان چاپگر صنعتی را بر خود نداشته باشد، از چرخه مصرف حذف میشود. چاپ بر روی بسته بندی های محصولات غذایی را دستگاه های جت پرینتر صنعتی که به چاپگرهای صنعتی و تاریخ زن نیر معروف هستند، انجام می دهند.
قیمت جت پرینتر برای انتخاب دستگاه جت پرینتر نقش مهمی را ایفا می کند. شرکت فرازنگار وارد کننده اصلی از انگلستان با توجه به حجم تولید و ویژگی های دیگر محصول شما دستگاه جت پرینتر مناسب را به شما معرفی می کند. برای مشاوره بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید. بسیاری از کارخانه های بزرگ و کوچک و کارگاه های مرتبط با صنایع غذایی جزو مشتریان شرکت جت پرینتر فرازنگار قرار دارند و دستگاه های عرضه شده توسط این شرکت در خط تولید این صنایع مشغول به کار است. و برای کاربردهای مختلفی از جمله تاریخ زن مواد غذایی استفاده می شود. چاپ بر روی انواع بسته بندی محصولات غذایی، در آب معدنی و نوشیدنی های دیگر، انواع کنسرو ها و ... از مجموعه خدماتی است که چاپگرهای صنعتی شرکت فراز نگار مشغول به ارائه خدمات هستند. برای آشنایی با نمونه های کار شرکت فراز نگار در زیر چند نمونه فیلم و عکس قرار داده شده است.
چاپ بر روی در سرکه

چاپ بر روی در سرکه

چاپ بر روی ظرف ادویه

چاپ بر روی ظرف ادویه

چاپ بر روی بسته غذایی

چاپ بر روی بسته غذایی

چاپ بر روی ظرف کنسرو

چاپ بر روی ظرف کنسرو

ویدیوی چاپ دستگاه جت پرینتر بر روی ظروف محصولات غذایی

 

در ویدیوی روبرو می توانید نمونه کار دستگاه جت پرینتر شرکت فراز نگار را در خط تولید صنایع غذایی (حلوا ارده) مشاهده کنید.

برای مشاهده ویدیوها و کسب اطلاعات بیشتر از کار دستگاه های جت پرینتر در صنایع غذایی و آشامیدنی به کانال آپارات ما مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

Close Menu