لوگوی فراز نگار
Search
صنایع دیگر

جت پرینتر در صنایع دیگر

با توجه به گستردگی استفاده از جت پرینتر در صنایع مختلف، در این بخش تصاویر و فیلم ها و اطلاعات مرتبط با صنایع مختلف و خطوط تولید مختلف قرار داده شده است. برای مشاهده ویدیوهای بیشتر مرتبط به چاپ جت پرینتر در صنایع مختلف همچنین می توانید از صفحه ویدیوهای چاپ جت پرینتر دیدن کنید.

جت پرینتر در خط تولید دستمال کاغذی

دستگاه های جت پرینتر شرکت فراز نگار در خطوط مختلف دستمال کاغذی جعبه ای و فله ای در کارخانه های مختلف قرار دارد. در جعبه ها و بسته های دستمال کاغذی به شکل معمول تاریخ انقضاء، سری ساخت، و قیمت نوشته می شود. مدت زمان انقضای دستمال کاغذی معمولا سه سال پس از تاریخ تولید آن است.

دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش، دستمال های کودک ، دستمال های آشپزخانه، دستمال حوله ای و دستمال توالت از انواع دستمال های موجود در بازار است که اطلاعات مختلف توسط دستگاه های جت پرینتر بر روی آنها قرار داده می شود.

heliatissue21

چاپ خط تولید دستمال کاغذی

جت پرینتر در خط تولید پروفیل

در خط تولید انواع پروفیل از دستگاه های جت پرینتر برای درج تاریخ تولید، سری ساخت، علامت استاندارد، نام شرکت و … استفاده می شود.

شرکت فراز نگار در مجموعه های تولیدی مختلف بر روی متریال های مختلف  مانند پروفیل های UPVC مخصوص درب و پنجره، پروفیل های فلزی و چوبی  مرتبط با صنایع ساختمان سازی، خودروسازی، لوازم منزل و … سابقه کار و ارائه چاپ متناسب دارد.

چاپ پروفیل

چاپ د رخط تولید پروفیل

جت پرینتر در خط تولید گلاب و عرقیجات

اطلاعات مربوط به تاریخ تولید و انقضاء،  نام شرکت و محصول  معمولا بر روی درب بطری های عرقیجات و یا بدنه و یا کف آنها چاپ می شود.

جت پرینتر های فراز نگار در بسیاری از کارگاه ها و کارخانه های تولیدی عرقیجات و آب معدنی مشغول کار هستند و تجربه ی کارشناسان فروش ما به شما کمک خواهد کرد تا بهترین دستگاه را با توجه به حجم تولید و شرایط خاص کارگاه یا کارخانه انتخاب کنید.

برای آشنایی بیشتر با جت پرینتر های عرضه شده توسط شرکت فراز نگار با ما تماس بگیرید.

چاپ جت پرینتر گلاب سرمد

چاپ د رخط تولید عرقیجات

جت پرینتر در خط تولید لنت ترمز

لنت های ترمز معمولا مشکی رنگ هستند، و بنابراین لازم است تا با رنگ سفید و یا روشن بر روی آنها چاپ شود تا متن چاپ شده به خوبی قابل تشخیص و خوانا باشد.

ترکیب دستگاه های iKonMac با جوهر سفید عرضه شده توسط این شرکت بهترین انتخاب برای چاپ بر روی لنت های ترمز است. این دستگاه ها می توانند علاوه بر اطلاعات مورد نظر هر نوع لوگو و آیکون را بر روی لنت چاپ کنند.

 

چاپ بر روی لنت ترمز

چاپ د رخط تولید پروفیل

جت پرینتر در خط تولید دخانیات و سیگار

قیمت و تاریخ انقضا معمولا در انتهای بسته های سیگار و دخانیات درج می شود. شرکت جت پرینتر فراز نگار با سابقه نصب دستگاه های جت پرینتر در صنایع دخانی مختلف آمادگی دارد تا با توجه به نیاز شما دستگاه متناسب ارائه کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

پخش ویدیو

جت پرینتر در خط تولید بشکه

دستگاه های جت پرینتر شرکت فراز نگار در خطوط مختلف دستمال کاغذی جعبه ای و فله ای در کارخانه های مختلف قرار دارد. در جعبه ها و بسته های دستمال کاغذی به شکل معمول تاریخ انقضاء، سری ساخت، و قیمت نوشته می شود. مدت زمان انقضای دستمال کاغذی معمولا سه سال پس از تاریخ تولید آن است.

دستمال های مرطوب پاک کننده آرایش، دستمال های کودک ، دستمال های آشپزخانه، حوله ای و توالت از انواع دستمال های کاغذی موجود در بازار است که اطلاعات مختلف توسط دستگاه های جت پرینتر بر روی آنها قرار دارد.

چاپ روی بشکه

چاپ روی بشکه