مشاوره کداجت

شروع به کار سایت کداجت

سایت کداجت از زیرمجموعه های شرکت بازرگانی و مهندسی فراز نگار به آدرس www.codajet.com  از ابتدای سال ۱۳۹۷ شروع به کار کرده است.

این سایت علاوه بر معرفی محصولات و خدمات شرکت فراز نگار و دستگاه های جت پرینتر صنعتی می کوشد اطلاعات کاملی درباره دستگاه های جت پرینتر صنعتی، جوهرها، حلال ها و موارد مربوطه منتشر کند. برای دسترسی به این بخش می توانید به صفحه مشاوره این سایت مراجعه کنید. امیدواریم تلاش مجموعه کداجت برای اطلاع رسانی درباره دستگاه های جت پرینتر بتواند به صاحبان صنایع مختلف برای انتخاب دستگاه مناسب کمک کند.

در صورتی که مطلب مورد نظر خود را در این سایت پیدا نکردید می توانید از طریق راه های تماسی که در سایت های ما برای مشاوره خرید و خدمات پس از فروش قرار شده سوالات خود را با کارشناسان ما در مورد انواع دستگاه های جت پرینتر، ملزومات دستگاه و جوهر و حلال و کارتریج در میان بگذارید.

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود.

ادامه مطلب »
تصاویر چاپ جت پرینتر

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست؟ برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و

ادامه مطلب »
Close Menu