جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود. چاپ بر روی بشکه، لوله هایی با ابعاد بزرگ و … معمولا توسط این دستگاه انجام می شود.

باید توجه داشت که حجم چاپی که توسط این دستگاه انجام می شودکمتر از جت پرینتر های ثابت است.

چه انتظاراتی از دستگاه های جت پرینتر پرتابل داشته باشیم

عملکرداین دستگاه مشابه با جت پرینتر های ثابت است با این تفاوت که می توان انها را به سادگی حمل کرد و با زاویه های مختلف و در شرایط مختلف با آنها بر روی محصول چاپ کرد.

این دستگاه ها مانند دیگر دستگاه های چاپ صنعتی امکاناتی همانند چند خط چاپ، چند حافظه برای ثبت پیام و لوگو های مختلف، امکان ثبت تاریخ، سری ساخت و سریال، قیمت محصول و چاپ بر روی مواد مختلف و … را فراهم می کنند.

جت پرینتر پرتابل با امکانات بالا

در صورتی که نیاز به یک دستگاه پرتابل دارید ما دستگاه ikonmac HR-260  را به شما پیشنهاد می کنیم. برای آشنایی با امکانات و ویژگی های این دستگاه به صفحه ikonmac HR-260  در بخش محصولات مراجعه کنید.

جت پرینتر پرتابل در سایت فراز نگار

انواع جت پرینتر های پرتابل در سایت فراز نگار ارائه می شوند. برای اطلاعات بیشتر می توانید  به صفحه جت پرینتر دستی مراجعه کنید. در صورتی که به  دستگاه با قیمت مناسب و برای تولیدی کوچک نیاز دارید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

جت پرینتر دستی تماس با کارشناس فروش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *