جت پرینتر های ساون Sauven Codajet

معرفی جت پرینتر های ساون Sauven Codajet

شرکت ساون که محصولات خود را با برند کداجت به بازار عرضه می کرد، توسط آقای دیوید ساون وارد بازار جت پرینتر دنیا شد.خاندان ساون در انگلستان در واقع از پیشروان صنعت چاپ بودند .دیوید شغل پدری خود را دنبال کرد و آن را مطابق تکنولوژی های روز ارتقاء داد. پیش از ساخت دستگاه های جت پرینتر کداجت، نوعی پرینتر دستی با نام کدامارک توسط این شرکت ارائه می شد. کمپانی ساون اولین شرکتی در دنیا بود که با همکاری کمپانی زار (Xaar) انگلستان توانست نسل جدیدی از جت پرینتر های را با سیستم پیزو (Pizeo) به دنیا عرضه کند. در حدود سال 2012 میلادی این شرکت قدیمی به دلایل نامعلومی منحل اعلام شد.

دستگاه های جت پرینتر Sauven در ایران

بین سال های 1375 تا 1377 شمسی دستگاه های جت پرینتر ساون در مدل های ساون کداجت 5000 و 6000 وارد ایران شد. با توجه به پیشرو بودن این دستگاه های و قیمت مناسب آنها در برابر مدل های CIJ به سرعت توانست در بازار ایران جای باز کند و به برند محبوب صنعتگران ایرانی تبدیل شود.  و توانست نقشی مهم در درج اطلاعات متغییر مانند تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت، سری ساخت و دیگر اطلاعات متغییر  ایفاء کند.  به صورت تقریبی بیش از 1000 دستگاه از این دستگاه ها در مدل های کداجت 6000 , 6000 Plus  و 1000 وارد کشور ایران شد. 

تکنولوژی چاپ جت پرینتر های ساون

جت پرینتر های ساون کداجت از تکنولوژی پیزو و هدهای زار برای چاپ استفاده می کنند. این هد با استفاده از یک کارتریج مهر و موم شده به کاربر اطمینان می دهد که هیچ آلودگی به مسیر هد منتقل نشود و میزان مصرف جوهر به کمترین میزان خود برسد.

سادگی نصب و راه اندازی

دستگاه جت پرینتر ساون پس از اتصال برق و وارد کردن کارتریج داخل دستگاه آماده چاپ بر روی انواع خطوط است، و نیازی به آموزش خاصی ندارد.   پیام های مورد نظر برای چاپ به راحتی توسط یک صفحه کلید وارد می شود و کاربر تجربه ی کاری ساده ای با این دستگاه خواهد داشت.

 

ساون 6000

خدمات شرکت فراز نگار برای محصولات Sauven

سالها است شرکت فراز نگار مشغول به ارائه خدمات به دارندگان این دستگاه ها است. و سرویس دهی به بسیاری از دستگاه های ساون کداجت که در صنایع مختلف مشغول به کار هستند، را بر عهده دارد. تامین قطعات، تامین جوهر و حلال، انجام سرویس های فنی ،خرید و فروش دستگاه های دست دوم، و جایگزینی دستگاه های قدیمی با دستگاه های جدید مشغول به ارائه خدمات است.برای مشاهده انواع خدمات شرکت فراز نگار از جمله خدمات مربوط به دستگاه های ساون به صفحه خدمات ما مراجعه کنید.

قطعات و ملزومات Sauven

جایگزینی دستگاه های Sauven Codajet با دستگاه های ikonMac

شرکت فراز نگار آمادگی دارد تا دستگاه های جت پرینتر ساون کداجت شرکت Sauven Codajet شما را با دستگاه های iKonMac با شرایط ویژه تعویض کند. برای اطلاع از شرایط ویژه ی این طرح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تماس با ما

نمونه فیلم کار دستگاه جت پرینتر ساون کداجت

تصاویر ساون Sauven Codajet

sauven

جت پرینتر Sauven Codajet

cdajet 6000 R

تعمیر انواع دستگاه های جت پرینتر

ساون کداجت

جت پرینتر Sauven

codajet 6000

دستگاه ساون کداجت 6000R

کدا مارک

نمونه های اولیه دستگاه های ساون با برند کدامارک

sauven codamark