جت پرینتر ساون 1000

جت پرینتر های ساون Sauven Codajet

معرفی شرکت Sauven Codajet

شرکت ساون که محصولات خود را با برند کداجت به بازار عرضه می کرد، توسط آقای دیوید ساون وارد بازار جت پرینتر دنیا شد.خاندان ساون در انگلستان در واقع از پیشروان صنعت چاپ بودند .دیوید شغل پدری خود را دنبال کرد و آن را مطابق تکنولوژی های روز ارتقاء داد. پیش از ساخت دستگاه های جت پرینتر کداجت، نوعی پرینتر دستی با نام کدامارک توسط این شرکت ارائه می شد. کمپانی ساون اولین شرکتی در دنیا بود که با همکاری کمپانی زار (Xaar) انگلستان توانست نسل جدیدی از جت پرینتر های را با سیستم پیزو (Pizeo) به دنیا عرضه کند. در حدود سال ۲۰۱۲ میلادی این شرکت قدیمی به دلایل نامعلومی منحل اعلام شد.

دستگاه های جت پرینتر Sauven در ایران

بین سال های ۱۳۷۵ تا ۱۳۷۷ شمسی دستگاه های جت پرینتر ساون در مدل های ساون کداجت ۵۰۰۰ و ۶۰۰۰ وارد ایران شد. با توجه به پیشرو بودن این دستگاه های و قیمت مناسب آنها در برابر مدل های CIJ به سرعت توانست در بازار ایران جای باز کند و به برند محبوب صنعتگران ایرانی تبدیل شود.  و توانست نقشی مهم در درج اطلاعات متغییر مانند تاریخ تولید، تاریخ انقضا، قیمت، سری ساخت و دیگر اطلاعات متغییر  ایفاء کند.  به صورت تقریبی بیش از ۱۰۰۰ دستگاه از این دستگاه ها در مدل های کداجت ۶۰۰۰ , ۶۰۰۰ Plus  و ۱۰۰۰ وارد کشور ایران شد. 

 

ساون 6000

خدمات شرکت فراز نگار برای محصولات Sauven

سالها است شرکت فراز نگار مشغول به ارائه خدمات به دارندگان این دستگاه ها است. و سرویس دهی به بسیاری از دستگاه های ساون کداجت که در صنایع مختلف مشغول به کار هستند، را بر عهده دارد. تامین قطعات، تامین جوهر و حلال، انجام سرویس های فنی ،خرید و فروش دستگاه های دست دوم، و جایگزینی دستگاه های قدیمی با دستگاه های جدید مشغول به ارائه خدمات است.برای مشاهده انواع خدمات شرکت فراز نگار از جمله خدمات مربوط به دستگاه های ساون به صفحه خدمات ما مراجعه کنید.

جایگزینی دستگاه های Sauven Codajet با دستگاه های ikonMac

شرکت فراز نگار آمادگی دارد تا دستگاه های جت پرینتر ساون کداجت شرکت Sauven Codajet شما را با دستگاه های iKonMac با شرایط ویژه تعویض کند. برای اطلاع از شرایط ویژه ی این طرح با کارشناسان ما تماس بگیرید.

نمونه فیلم کار دستگاه جت پرینتر ساون کداجت

پخش ویدیو

تصاویر ساون Sauven Codajet

sauven

جت پرینتر Sauven Codajet

cdajet 6000 R

تعمیر انواع دستگاه های جت پرینتر

ساون کداجت

جت پرینتر Sauven

codajet 6000

دستگاه ساون کداجت ۶۰۰۰R

کدا مارک

نمونه های اولیه دستگاه های ساون با برند کدامارک

sauven codamark

دستگاه ساون کداجت ۶۰۰۰R

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

Close Menu