جت پرینتر دستی

گسترده ترین تنوع جت پرینترهای دستی را از ما بخواهید. برای دریافت اطلاعات دستگاه ها با ما تماس بگیرید.

جت پرینتر دستی (پرتابل) متنوعی با سیستم های مختلف و جدید توسط شرکت فراز نگار عرضه می شود. از جت پرینترهای دستی که با امکاناتی مشابه چاپگرهای صنعتی ثابت ارائه می شوند، معمولا در جاهایی استفاده می شود که امکان کار با نمونه های مشابه ثابتشان وجود نداشته باشد اما انتظارات مشابه از آن می رود مانند: چاپ متن، تاریخ انقضا و تولید، سری تولید، چاپ لولو و بارک بر روی انواع مواد و متریال مانند پلاستیک، فلز، چوب، سنگ و … بر روی انواع بسته بندی مانند قوطی، بشکه، قرقره و … .

به چه نکاتی هنگام خرید جت پرینتر دستی  باید توجه شود؟

وزن کم، امکانات متنوع و قدرت مانور بالا از جمله نکاتی است که هنگام خرید جت پرینترهای دستی باید مد نظر خریداران قرار داشته باشد. این دستگاه ها بهتر است توسط کارگران ماهر به کار گرفته شوند و تمهیداتی در صورت برخورد دستگاه با زمین در نظر گرفته شود. در هر حال کار با این دستگاه ها ساده است و با حرکت دادن هد دستگاه بر روی محصول عملیات چاپ انجام می شود.

همچنین جت پرینتر های دستی با امکانات محدود و قیمت مناسب و ارزان برای استفاده در کارگاه های کوچک موجود است.

انواع جت پرینترهای دستی

به صورت کلی دستگاه های جت پرینتر دستی را به سه شکل می توان تقسیم بندی کرد:

شرکت فراز نگار افتخار دارد تمام انواع جت پریتنر دستی فوق را به مشتریان خود ارائه دهد. در زیر می توانید ویدیوی کار با دستگاه جت پرینتر دستی HR260  را در زیر ببینید.

شرکت ikonmac آمادگی ساخت دستگاه جت پرینتر دستی تا ارتفاع ۷۰ میلی متر (۷ سانتی متر) را به صورت سفارشی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

جت پرینتر دستی ارتفاع ۱۲mm

جت پرینتر دستی HP
  • چاپگرهای دستی HP در سه مدل ساخت ایران، ساخت چین و ساخت آمریکا عرضه می شود.
  • هد های HP مخصوص دستگاه های دستی تا ارتفاع ۱۲.۷ میلی متر چاپ می کند و حجم کارتریج این دستگاه ها ۴۲ سی. سی  است و با هر بار قراردادن کارتریج امکان چاپ تا ۱۰۰۰۰ مرتبه فراهم می شود.
  • تصویر فوق مربوط به مدل آمریکایی است.

جت پرینتر دستی ارتفاع ۱۸mm

جت پرینتر hr260
  • iKonMac HR-260: این دستگاه محصول کشور انگلستان است  ارتفاع چاپ این دستگاه ۱۸ میلی مترارتفاع و بدون محدودیت در تعداد خط می باشد.
  • هد این دستگاه با سیستم  XAAR 128 از معتبرترین کارخانه در انگلستان تامین می گردد
  • .برای اطلاعات دستگاه کلیک کنید.

جت پرینتر دستی ارتفاع ۲۷mm

جت پرینتر EBS
  • EBS 250: ارتفاع چاپ در این دستگاه جت پرینتر دستی ۲۷ میلی متر است. دستگاه دارای انکودر است و امکان اتصال به بلوتوث نیز مهیا است.
  • ۲۶۰  EBS GT: چاپگر دستی  EBS GT260 آلمان  از پیشرفته ترین جت پرینتر های حال حاضر دنیا با امکانات منحصر به فردی همچون صفحه نمایشگر و نشان گذار لیزی و قابلیت کار در رطوبت ۹۰ ارائه شده است.

جت پرینتر دستی ارتفاع ۵۲mm

پک جت پرینتر دستی

چاپگرهای دستی  GT 250 با سیستم هد DOD توسط فراز نگار ارائه می شود.

  • GT 250:  این دستگاه با چاپ ارتفاع ۵۲ میلی متر و کارایی بالا یکی از چاپگرهای دستی پر فروش در سطح جهانی است.
  • این دستگاه از روی دستگاه جت پرینتر EBS 250 کپی شده ساخت کشور چین است اما قیمت جوهر آن بسیار به صرفه است.

ویدیوی نحوه کار جت پرینتر دستی

ویدیوی چاپ با جت پرینتردستی

در ویدیوی بالا نحوه کار با جت پرینتر پرتابل HR-260 از شرکت iKonMac انگلستان بر روی کارتن آمده است. این دستگاه جزو چاپگرهای دستی پیشرفته محسوب می شود و برای چاپ های زیاد مناسب است. باید توجه داشت در صورتی که امکان قرار گیری محصول بر روی نوار نقاله وجود داشته باشد، برای رسیدن به سرعت مطلوب لازم است از جت پرینتر های ثابت استفاده شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره این دستگاه جت پرینتر دستی و دیگر دستگاه ها با قیمت های مناسب و ارزان برای کار در کارگاه های تولیدی کوچک با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

 

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود.

ادامه مطلب »
تصاویر چاپ جت پرینتر

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست؟ برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و

ادامه مطلب »
Close Menu