جت پرینتر دستی iKonMac 210

شرکت فراز نگار مفتخر است جدیدترین جت پرینتر کمپانی آیکون مک جت پرینتر دستی iKonMac 210 را معرفی و عرضه کند. 

جت پرینترهای با هد ترمال که با کارتریج های HP در ایران و جهان شناخته شده اند، با توجه به سادگی کارکرد و سازگاری و تناسب با نیازهای صنایع کوچک با برندهای مختلف در بازار ایران حضور دارند. 

شرکت فراز نگار مفتخر است جدیدترین جت پرینتر کمپانی آیکون مک با نام تجاری iKonMac 210 را معرفی و عرضه کند. این جت پرینتر که از کارتریج های HP استفاده می کند، با صفحه نمایش لمسی و تصویری خود کاربری بسیار آسانی دارد و به خوبی و سادگی می تواند در خط تولید صنایع کوچک به کار گرفته شود. با توجه به تصویری بودن صفحه نمایش این جت پرینتر کارکردن با آن بسیار آسان و ساده است. و به سادگی می توان موارد مختلفی مثل بارکد، تصویر و لوگو، متن با قابلیت تنظیم بزرگی و کوچکی، تاریخ را بوسیله این دستگاه بر روی سطح مورد نظر چاپ کرد. 

 

جت پرینتر iKonMac 210
کار با جت پرینتر دستی iKonMac 210
جت پرینتر iKonMac 210
منوی جت پرینتر دستی iKonMac210

همچنین وزن مناسب، بهره گیری از باتری و  طراحی بدنه و دسته ی مناسب  باعث شده این دستگاه به عنوان یک جت پرینتر دستی و پرتابل عملکرد بسیار مناسبی برای چاپ بر روی سطوحی که از طریق جت پرینتر های ثابت امکان چاپ بر روی آنها مقدور نیست داشته باشد. 

شرکت فرازنگار، ارائه کننده انواع جت پرینترهای صنعتی دستی و ثابت همچنین انواع مختلفی از دستگاه های جت پرینتر دستی  عرضه می کند که می توانید آنها را در صفحه جت پرینتر دستی مشاهده فرمایید. 

فیلم عملکرد دستگاه جت پرینتردستی

در فیلم روبرو می توانید عملکرد دستگاه جت پرینتر دستی iKonMac 210 را مشاهده فرمایید.