جت پرینتر دستی دو هد ‌B52

بالاترین عرض چاپ در میان دستگاه های جت پرینتر دستی

دستگاه جت پرینتر  B52 ساخته شده به سفارش شرکت فراز نگار با داشتن دو هد ۲۶ میلی متری امکانات گسترده ای پیش روی کاربران گذاشته است. هرکدام از این هدها می توانند به صورت جداگانه و مستقل در دو خط جدا و یا به صورت هماهنگ برای چاپ های ۵۲ میلیمتری استفاده شوند. این عرض چاپ بیشترین عرض چاپی است که از یک دستگاه جت پرینتر دستی می توان انتظار داشت. با هر کدام از هد ها می توان ۸ خط نوشت. همچنین امکان استفاده از دو رنگ متفاوت برای هر کدام از هدها وجود دارد.

 

IMG 20200130 WA0009
نمایی از دستگاه جت پرینتر دستی B52
IMG 20200130 WA0010
نمایی از دستگاه جت پرینتر دستی B52

وضوح چاپ بالا

وضوح  چاپ این دستگاه ۶۰۰DPI  است  هیچ محدودیتی برای استفاده از انواع زبان ها، بارکدهای میله ای و بارکدهای کیو آر وجود ندارد. این دستگاه می تواند بارکدهای QR را با وضوح بسیار بالایی چاپ کند. و بارکدخوان به راحتی و بدون هیچ خطایی اطلاعات آن را می تواند بخواند.

امکان کار با  فتوسل

 این دستگاه قابلیت کار با فوتوسل را نیز دارد و به همین خاطر علاوه بر چاپ دستی می تواند بر روی خط نیز نصب شود و به صورت جت پرینتر ثابت از آن بهره برداری کرد.

ساخت و طراحی متناسب با نیاز صنایع ایرانی

این دستگاه به سفارش و طراحی شرکت فراز نگار متناسب با نیاز صنایع ایرانی در تایوان تولید شده است و به نام Faraznegar B52  نامیده می شود. این دستگاه هم اینک در چند کارخانه معتبر ایران نصب و در حال بهره برداری است. این دستگاه جوهر ریزی و  استفاده از حلال را ندارد. مشکلات معمول دستگاه های جت پرینتر ندارد و برای کار در محیط های بسیار تمیز گزینه آیده آلی است.

دیگر ویژگی ها

جنس بدنه: این دستگاه فیبرکربن است و در مقابل ضربه بسیار مقاوم است. دستگاه می تواند با دو بند به بدن کارگر برای جلوگیری از افتادن آن متصل گردد.

زوایای چاپ: در تمام زوایا ( چپ به راست، راست به چپ به راست، بالا به پایین و برعکس می تواند پرینت کند.

صفحه نمایش: صفحه نمایش این دستگاه هفت اینچی است و آیکون ها با علایم جهانی بر روی آن مشخص است.

باتری: باتری های این دستگاه ، باتری های ساده قلمی شارژی است و از زیر وارد دستگاه می شود. با یک بار شارژ این باتری ها، امکان هشت ساعت کار مداوم با آن وجود دارد. 

انکودر: دستگاه دارای انکودر است و می تواند سرعت حرکت را تنظیم کرده تا در نهایت چاپی یکنواخت بدست آید.طراحی دستگاه کاملا آرگونومیک است و کار طولانی مدت با آن انسان را خسته نمیکند. وزن دستگاه کمتر از یک کیلوگرم است.

حافظه دستگاه: علاوه بر حافظه اصلی در داخل این دستگاه می توان از یک حافظه ی فرعی نیز برای افزایش حافظه آن بهره گرفت. این دستگاه به درگاه USB برای این کار مجهز است. 

خدمات پس از فروش: ۱۰ سال سرویس و خدمات پس از فروش، دفترچه فارسی و تحویل در کارخانه جزو خدماتی است که شرکت فرازنگار به خریداران این دستگاه ارایه می کند.

IMG 20200130 WA0011 e1580490423792
نمونه عرض چاپ دستگاه B52

ویدئو استفاده از دستگاه جت پرینتر برای چاپ روی جعبه چوبی

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

نوار نقاله و جت پرینتر

لوازم جانبی جت پرینتر

لوازم جانبی جت پرینتر ، تایمر،متراژ زن، فتوسل، نوار نقاله، انکودر،تراول دیوایس دایره زن و دیگر لوازم جانبی دستگاه های جت پرینتر توسط شرکت فرازنگار

ادامه مطلب »