لوگوی فراز نگار
Search

تعمیر و سرویس جت پرینتر

 
بخش خدمات پس از فروش شرکت مهندسی فراز نگار آماده  انجام تعمیر و سرویس جت پرینتر موردنیاز تمامی جت پرینتر های صنعتی در سراسر کشور است.تعمیر و سرویس جت پرینتر های صنعتی در سراسر کشور از جمله تعمیر جت پرینتر ساون کداجت 6000، ایماژ، لینکس، مطسا، دومینو و ویدئو جت (تعمیر و سرویس جت پرینتر). انجام این کار نیازمند تخصص، تجربه، و داشتن طیف وسیعی از لوازم یدکی و دیگر ملزومات جت پرینترهای صنعتی می باشد. که واحد بازرگانی خارجی علی رغم تمامی مشکلات در کشور پیوسته در پی تامین آن از منابع اصلی در سراسر دنیا است.

درباره تعمیر و سرویس جت پرینتر باید گفت، هر دستگاه جت پرینتری نیاز به انجام سرویس های دوره ای و ضروری دارد. باید توجه شود که انجام اینگونه سرویس ها نقش موثری در افزایش طول عمر دستگاه های جت پرینتر ایفا می کند و جزء لاینفک همه دستگاه های جت پرینتر صنعتی است.

خدمات تعمیر و سرویس جت پرینتر شرکت فراز نگار شامل موارد زیر است:

  • تعویض انواع فیلتر کلیه دستگاه های جت پرینتر
  • تعویض انواع ولو و شیر برقی برای جت پرینتر با سیستم CIJ
  • تعمیر تمامی برد های الکترونیکی دستگاه های حت پرینتر صنعتی
  • تامین و تعویض قطعات و لوازم یدکی تمامی دستگاه های جت پرینتر در بازار با سیستم هد XAAR
  • به روزرسانی و اورهال دستگاه های قدیمی

نحوه ارسال دستگاه جت پرینتر به واحد خدمات فراز نگار

پس از هماهنگی با واحد خدمات شرکت فراز نگار برای ارسال دستگاه به تعمیرگاه، مطمئن شوید که نکات مربوط به حمل و جابه جایی دستگاه را از این واحد به شکل کامل دریافت کرده اید. زیرا عدم رعایت نکات مربوط به جا به جایی و حمل ممکن است باعث ایجاد مشکل و یا حتی خرابی دستگاه شود.

برای مثال پیش از ارسال دستگاه های  iKonMac  مدل های C18، E18 ،E19 لازم است کارتریج را از محفظه مخصوص در آورده و فضای خالی را با دستمال پر کنید.

نصب آموزش و راه اندازی دستگاه های جت پرینتر که  همراه با خطوط تولید وارد کشور شده اند

در بسیاری از موارد دستگاه های جت پرینتر همراه با خطوط تولید وارد کشور می شوند . این دستگاه ها به دلیل قیمت پایین توسط فروشندگان خطوط تولید همراه با خط تولید به تولیدکنندگان ایرانی فروخته می شوند. مشکل بزرگ آنها این است که این دستگاه ها در ایران ، دارای نمایندگی نیستند، فارسی و انگلیسی چاپ نمی کنند. قطعات یدکی موجود در کشور ندارند، و اصولا طبق استانداردهای خاصی تولید نشده اند.

این شرکت آمادگی کمک به مالکان این دستگاه های برای نصب و راه اندازی و در ادامه ارائه خدمات و تعمیر و سرویس جت پرینتر های مورد نظر را دارد.

خدمات دیگر

اگر شما مالک دستگاه جت پرینتری هستید که بنا به هر دلیلی فروشنده دستگاه نتوانسته رضایت شما را جلب کند، می توانید با مراجعه به این واحد مراجعه کرده و سرویس های خود را دریافت کنید.

به طور مثال تعویض تعویض فیلترها در چاپگری های صنعتی به سیستم CIJ از اساسی ترین سرویس های دوره ای می باشد که معمولا در نرم افزار دستگاه به تعویض آنها توجه ویژه ای شده است. که با عنوان فلش در میان سرویس کاران جت پرینتر شناخته می شود. (فلش یعنی تخلیه جوهر، حلال داخل سیستم ترزیق شود و شستشو دهد و سپس فیلترها تعویض گردد(فیلتر مخزن جوهر، فیلتر قبل از پمپ، فیلتر وکیوم، …) و بعد از هواگیری دستگاه به ادامه کارخود باز گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *