لوگوی فراز نگار

فروش انواع نوار نقاله جت پرینتر

نوار نقاله برای سرعت بخشیدن به فرایند تولید و اتوماتیک کردن آن استفاده می شود. شرکت فراز نگار افتخار دارد علاوه بر ارائه خدمات مختلف و محصولات متنوع در حوزه ی چاپ صنعتی، انوع مختلف نوار نقاله را متناسب با نیازهای صنایع مختلف ارائه دهد.

همچنین این شرکت آمادگی دارد انواع مختلف این محصول را با سایزهای متنوع و ادوات در خواستی صنایع مختلف طراحی و اجرا سازد. استفاده از  موتور های تک فاز و سه فاز با و یا بدون اینورتر با بدنه آهنی با رنگ کوره ای و همچنین ساخت نوار از جنس استیل، و با قابلیت ننظیم سرعت و ارتفاع، متحرک سازی نوارنقاله برای جابه جایی راحت در خطوط تولید  از جمله شرایطی است که متناسب با نیاز مشتریان محترم می تواند یپش از تولید و هنگام طراحی در نظر گرفته شود.

در خصوص کارکرد جت پرینتر با نوار نقاله لازم به ذکر است که اساس کار جت پرینتر بر مبنای حرکت است و محصولات به جهت بالا رفتن کیفیت چاپ می بایستی با یک سرعت یکسان از جلو و یا زیر هد جت پرینتر حرکت کنند به همین خاطر نوار نقاله (کانوایر و تسمه نقاله) جزو ملزومات دستگاه جت پرینتر می باشد.

نوار نقاله در صنایع غذایی، بهداشتی و دارویی

در صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی می بایست از تسمه نقاله پی.وی.سی (PVC) مورد تایید استفاده کرد. همچنین استفاده از استیل ضد زنگ یکی دیگر از ویژگی هایی است که هنگام استفاده از آن در صنایع غذایی، دارویی و بهداشتی باید به آن توجه داشت. نوار نقاله های استیل مودولار از دیگر انواع این دستگاه است که در صنایغ غذایی مورد توجه قرار دارد.

مزایای استفاده از نوار نقاله

استفاده از نوار نقاله معمولا نیاز به مهارت خاصی برای راه اندازی ندارد و هزینه تعمیرات خاصی به مجموعه وارد نمی کند. این دستگاه سرعت عملکرد خط را کاملا افزایش می دهد. همچنین این دستگاه صدمات و خسارات وارده به نیروی انسانی و محصولات را به دلیل حمل ایمن در خط تولید به شدت کاهش می دهد.

علاوه بر مزایایی که نوار نقاله برای خطوط تولیدی در هر کارگاه و کارخانه ای دارد، توجه به نکات زیر نیز حائز اهمیت است:

قیمت نوار نقاله

قیمت نوار نقاله با توجه به عرض آن، استیل مورد استفاده و ابعاد نوار نقاله  متغییر است.  برای کسب قیمت می توانید با کارشناسان فروش ما و یا شماره تماس فوری 09123502091 تماس بگیرید.

ابعاد نوارنقاله

نوار نقاله در طول و عرض مختلف با توجه به نیاز مشتری در سریع ترین زمان ممکن طراحی و ساخته می شود. پیشنهاد می شود با اعلام ابعاد محصول مورد نظر خود به کارشناسان ما ابعاد مناسب دستگاه ها را با در نظر گرفتن موارد مختلف بیابید.

سفارش و تهیه نوار نقاله

مشتریان محترم همزمان با خرید دستگاه جت پرینتر می توانند در صورت نیاز، دستگاه نوار نقلیه خود را با شرایط و ابعاد موردنظر سفارش دهند و در اسرع وقت دریافت کنند. همچنین دستگاه های کانوایر و نوار نقاله  به صورت جدا نیز توسط این مجموعه طراحی و به بازار عرضه کنند.

 

تصاویر انواع نوار نقاله عرضه شده توسط فراز نگار

نوار نقاله یک متری عرض ده سانتی
نوار نقاله یک متری عرض ده سانتی مخصوص صنایع غذایی
نوار نقاله پایه استیل
نوار نقاله پایه استیل
نوار نقاله به همراه جت پرینتر
نوار نقاله همراه با جت پرینتر
انواع مختلف نوارهای نقاله
نوار نقاله در سایزهای مختلف
نوار نقاله تمام استیل
نوار نقاله تمام استیل
نوار نقاله و نمایی از دستگاه
نمایی از دستگاه و جت پرینتر