نوار نقاله جت پرینتر

انواع مختلف نوار نقاله

نوار نقاله برای سرعت بخشیدن به فرایند تولید و اتوماتیک کردن آن استفاده می شود. شرکت فراز نگار افتخار دارد علاوه بر ارائه خدمات مختلف و محصولات متنوع در حوزه ی چاپ صنعتی، انوع مختلف نوار نقاله را متناسب با نیازهای صنایع مختلف ارائه دهد.

لازم به ذکر است که اساس کار جت پرینتر بر مبنای حرکت است و محصولات به جهت بالا رفتن کیفیت چاپ می بایستی با یک سرعت یکسان از جلو و یا زیر هد جت پرینتر حرکت کنند به همین خاطر نوار نقاله (کانوایر و تسمه نقاله) جزو ملزومات دستگاه جت پرینتر می باشد.
همچنین این شرکت آمادگی دارد انواع مختلف این محصول را با سایزهای متنوع و ادوات در خواستی صنایع مختلف طراحی و اجرا سازد. استفاده از  موتور های تک فاز و سه فاز با و یا بدون اینورتر با بدنه آهنی با رنگ کوره ای و همچنین ساخت نوار از جنس استیل از جمله شرایطی است که متناسب با نیاز مشتریان محترم می تواند یپش از تولید و هنگام طراحی در نظر گرفته شود.

برای تهیه نوار نقاله در عرض های مختلف با ما تماس بگیرید!

نوار نقاله یک متری عرض ده سانتی

سفارش و تهیه نوار نقاله

مشتریان محترم همزمان با خرید دستگاه جت پرینتر می توانند در صورت نیاز، دستگاه نوار نقلیه خود را با شرایط و ابعاد موردنظر سفارش دهند و در اسرع وقت دریافت کنند. همچنین دستگاه های کانوایر و نوار نقاله  به صورت جدا نیز توسط این مجموعه طراحی و به بازار عرضه کنند.

قیمت نوار نقاله

قیمت نوار نقاله با توجه به عرض آن، استیل مورد استفاده و ابعاد نوار نقاله  متغییر است.  برای کسب قیمت می توانید با کارشناسان فروش ما و یا شماره تماس فوری ۰۹۱۲۳۵۰۲۰۹۱ تماس بگیرید.

ابعاد نوارنقاله

نوار نقاله در طول و عرض مختلف با توجه به نیاز مشتری در سریع ترین زمان ممکن طراحی و ساخته می شود. پیشنهاد می شود با اعلام ابعاد محصول مورد نظر خود به کارشناسان ما ابعاد مناسب دستگاه ها را با در نظر گرفتن موارد مختلف بیابید.

تصاویر انواع نوار نقاله عرضه شده توسط فراز نگار

نوار نقاله یک متری عرض ده سانتی
نوار نقاله یک متری عرض ده سانتی
نوار نقاله پایه استیل
نوار نقاله پایه استیل
نوار نقاله به همراه جت پرینتر
نوار نقاله همراه با جت پرینتر
انواع مختلف نوارهای نقاله
نوار نقاله در سایزهای مختلف
نوار نقاله تمام استیل
نوار نقاله تمام استیل
نوار نقاله و نمایی از دستگاه
نمایی از دستگاه و جت پرینتر
Share on telegram
Telegram
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

بیشتر بخوانید

درباره ما

شرکت فـــراز نگـــار مرکز تخـصصی فروش و خدمات جت پرینتر های iKonMac  و SAUVEN انگلستـان. وارد کننده اصلی جوهر و حلال انواع دستگاه های جت پرینتر صنعتی.

راه های تماس

Close Menu