خبر و مقاله
چاپگرهای صنعتی و انواع جت پرینترها

آخرین اخبار و مقالات درباره انواع چاپگرهای صنعتی و دنیای جت پرینترها و اخبار سایت فراز نگار

مطالب ویژه

دستگاه‌های جت پرینتر روز دنیا

نیازهای صنایع مختلف و پیشرفت های فن آوری باعث می شود که شرکت های معتبر ساخت جت پرینتر دستگاه های جدیدی طراحی و تولید کنند و راهی بازار صنایع مختلف کنند.در این دستگاه های جت پرینتر شرکت های معتبر لینکس، دومینو، ایماژ، ای.بی.اس و ایکون مک معرفی شده است.
جت پرینتر دستی ebs

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست و رابطه ی آن با مارک زن، تاریخ زن و چاپگر صنعتی و … چگونه است؟ دستگاه های جت پرینتر از چه تکنولوژی برای چاپ بر روی محصولات استفاده می کنند و چه تفاوتی میان جت پرینتر های دستی و ثابت وجود دارد؟ در این مطلب کوشیده ایم به تمام سوالات شما درباره جت پرینتر های دستی جواب دهیم. برای ادامه مطلب بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

جت پرینتر C18

کاربرد جت پرینتر در صنعت سنگ

چاپ جت پرینتر بر روی سنگ

در کارخانه های سنگ با توجه به ویژگی های مختلفی که سنگ ها دارند ( رنگ ها، رگه ها و شفافیت و کدری و …)، نیاز است تا سنگ ها به درستی کد گذاری و دسته بندی (سورتینگ) شوند تا به درستی به مشتریان عرضه شده و بتوانند نیازهای آنها را برطرف کنند. شرکت فراز نگار تامین کننده دستگاه های جت پرینتر تخصصی دستگاه مورد نیاز این صنعت را به شکل اختصاصی برای یکی از معتبرترین کارخانه های سنگ ایران سفارش داده و پس از طراحی و ساخت این دستگاه آن را تهیه و نصب و راه اندازی کند.

معرفی جدیدترین دستگاه جت پرینتر iKonMac

جت پرینتر iKonMac 210

شرکت فراز نگار مفتخر است جدیدترین جت پرینتر کمپانی آیکون مک با نام تجاری iKonMac 210 را معرفی و عرضه کند. جت پرینترهای با هد ترمال که با کارتریج های HP در ایران و جهان شناخته شده اند، با توجه به سادگی کارکرد و سازگاری و تناسب با نیازهای صنایع کوچک با برندهای مختلف در بازار ایران حضور دارند.

جت پرینتر پرتابل

کار با جت پرینتر دستی

امروزه جت پرینترهای پرتابل یا دستی یا هند جت در صنایع بزرگ و کوچک با توانایی و کارایی های متفاوت وجود دارند. در این مطلب نگاهی انداخته ایم به تکنولوژی انواع جت پرینتر های پرتابل، و سعی کرده ایم به خوانندگان کمک کنیم تا بتوانند از میان دستگاه های جت پرینتر دستی مختلفی که در بازار هست دستگاه متناسب با نیازشان را تهیه کنند. برای خواندن این مقاله بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

نکات کلیدی در باره جت پرینتر های صنعتی

نمونه چاپ نقطه ای و چاپ خطی

خریدارن و مصرف کنندگان جت پرینتر های صنعتی سوالات زیادی درباره این دستگاه ها دارند. برای مثال تفاوت چاپ نقطه ای و چاپ خطی،اطلاعاتی که با این دستگاه ها بر روی محصول استفاده می شود، راه های بالابردن بازده دستگاه های جت پرینتر، رنگ هایی که برای چاپ از آنها می توان استفاده کرد و … . در مطلب نکات کلیدی درباره جت پرینترهای صنعتی به ساده ترین و کوتاه ترین شکل ممکن کوشیده ایم جواب سوالات شما را بدهیم.

چاپگر صنعتی

چاپگر صنعتی

چاپگرهای صنعتی واژه ای است که برای ایجاد تمایز میان انواع پرینتر های اداری و خانگی با پرینتر هایی که در صنعت استفاده می شود به کار می رود.  در این مطلب کوشیده ام با بررسی دقیق تر مفاهیم مرتبط با چاپگرهای صنعتی مانند میزان چاپ، عرض چاپ و دیگر فاکتورهای مرتبط تعریف دقیق تر از این دستگاه ها ارائه کنیم.

معرفی شرکت و جت پرینتر های دومینو

جت پرینتر دومینو

جت پرینتر های سری A دومینو از سال ۱۹۹۸ معرفی شده اند و توانسته اند محبوبیت و نفوذ بسیاری کسب کنند. مدل های قدیمی تر این دستگاه  A100 و A200 در سال های پیش عرضه شدند و توانستند جای خود را در بسیاری از کارخانه ها و همچنین مجموعه های تولیدی در ایران پیدا کنند. در سری A  محصولات شرکت دومینو هم اکنون دستگاه های A300 و A400 از سوی این شرکت عرضه می شوند.

سیر تحول چاپگرهای صنعتی

شرکت های جت پرینتر

در مطلب سیر تحول جت پرینترها نگاهی انداخته ایم به تاریخ پر فراز و نشیب جت پرینتر و چاپگرهای دستی و پدیدار شدن تکنولوژی جدید و افول تکنولوژی قدیمی تر را در بستر تاریخ شرح داده ایم. برای آشنایی بیشتر با سیر تحول شرکت های سازنده جت پرینترهای و دانستن تاریخچه  شرکت های مختلف در حوزه چاپگرهای دستی خواندن این مطلب را از دست ندهید. بخوانید.

چاپ دیجیتال در بسته بندی، رشد ثابت و ظرفیت بالا

بسته بندی و چاپ دیجیتال

تعقیب ظرفیت های موجود در فضای بین المللی چاپ دیجیتال و بسته بندی و همگام سازی ظرفیت های موجود در داخل کشور برای برآوردن نیازهای رو به افزایش صنایع کشور در این حوزه یکی از دغدغه های موجود است. در این مطلب کوشیده ایم  به تبیین فضاهای موجود در دنیا  و آینده چاپ دیجیتال و بسته بندی بپردازیم.

iKonMac CIJ

عملکرد جت پرینترهای CIJ چگونه است؟

تکنولوژی‌های متفاوت دستگاه های جت پرینتر تصمیم برای انتخاب  دستگاه جت پرینتر را برای افراد سخت کرده است. در این مطلب کوشیده ایم به سوال های شما درباره جت پرینتر CIJ پاسخ دهیم.

چاپ بر روی بسته خرما

چاپ و بسته بندی: آیا قدم بزرگ بعدی در اینجاست؟

اهمیت چاپ و بسته بندی بر هیچ کسی پوشیده نیست. در این مطلبی که ترجمه از سایت http://whattheythink.com است کوشیده شده به آینده حوزه چاپ و بسته بندی نگاهی بیندازیم.

هد hp جت پرینتر

جت پرینتر HP

در این مطلب به نقش HP در دنیا چاپگر ها پرداخته ایم و کوشیده ایم حضور آن را از ادارت و خانه ها تا کارخانه های و صنایع بررسی کنیم. مزیت ها و معایب جت پرینترهای مبتنی بر کارتریج hp  را برشمرده ایم.

جت پرینترهای CIJ

Continuous Inkjet Printer

جت پرینتر صنعتی که  تهیه می کنید بر اساس سیستم DOD، یا CIJ و یا  HP طراحی و ساخته شده است.  هر کدام از این نوع جت پرینترها نکات مثبت و منفی خود را دارند که لازم است پیش از خرید درباره آن کاملا آگاه باشید. برای خواندن درباره نکات قوت و ضعف جت پرینتر های CIJ بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

تاریخ زن محصولات غذایی

تاریخ زن صنعتی

تاریخ زن جهت درج تاریخ بر روی محصولات مختلف خصوصا محصولات غذایی،  بخش مهم و غیر قابل چشم پوشی از صنایع غذایی و نوشیدنی  است . دستگاه تاریخزن بر روی محصولات غذایی علاوه بر درج تاریخ ممکن است موارد دیگری مانند شماره شیفت، علامت سیب سلامت و استاندارد، و … را نیز لازم باشد تا بر روی محصول وارد کنند.

چاپ بر روی قوطی تن ماهی و بسته بندی میگو

چاپ روی قوطی تن ماهی

در خطوط تولید تن ماهی و میگو از دستگاه های جت پرینتر برای درج اطلاعات مختلف مربوط به تولید و مصرف محصول استفاده می شود. در این مطلب کاربرد دستگاه های جت پرینتر همراه با ویدیو در صنایع مرتبط با آبزیان مانند ماهی تن و میگو آمده است.

آخرین اخبار

مطالب ویژه

جت پرینترها را می توان در انواع اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و دستی و همچنین دستگاه های چاپ تماسی و غیرتماسی دسته بندی کرد. برای بررسی بیشتر این مطالب از مطلب جت پرینترهای اتوماتیک و دستی دیدن کنید. 

ادامه مطلب

جت پرینترهای لینکس از جمله برندهای معتبر جهانی در زمینه پرینترهای صنعتی است .  در این مطلب با این شرکت و محصولات آن بیشتر آشنا شوید. 

ادامه مطلب

هد جت پرینتر میان دستگاه های جت پرینتر مشترک است اما این هدها از تکنولوژی های مختلفی برای چاپ استفاده می کنند. هد های ترمال و پیزو دو شکل مهم هد جت پرینتر است که در این مطلب به آنها پرداخت شده است. 

ادامه مطلب

درج تاریخ تولید و انقضای مواد غذایی یکی از کاربردهای مهم دستگاه های جت پرینتر است. درج درست تاریخ تولید و انقضای مواد غذایی در این مطلب شرح داده شده است.

ادامه مطلب

درباره کارتریج  جوهر جت  پرینتر ، و انواع کارتریج های ارائه شده توسط شرکت فراز نگار برای انواع دستگاه های جت پرینتر صنعتی بیشتر بدانید.

ادامه مطلب

مصرف بهینه جوهر و پایین آوردن هزینه های چاپ یکی از دغدغه هایی است که استفاده کنندگان از دستگاه های جت پرینتر با آن روبرو هستند. در این مطلب به چند مورد کاربردی هنگام استفاده از دستگاه جت پرینتر اشاره شده است.

ادامه مطلب

پرینترهای صنعتی لیزری که با نام های  لیزر مارکر، لیزر جت و تاریخ زن لیزری نیز شناخته می شوند از جمله چاپگرهای صنعتی است که  جهت درج قیمت، سری ساخت، تاریخ انقضا و تولید و … برای چاپ در صنایع استفاده می شوند.

ادامه مطلب

چاپگرهای صنعتی با سیستم DOD به دو شاخه اصلی درشت نگار و های-رزولوشن تقسیم می شوند. در این مطلب به بررسی جت پرینتر های های-رزولوشن پرداخته ایم.

ادامه مطلب

چاپ بارکد و نیاز به بارکدزن یکی از خدماتی است که شرکت های تولیدی و صنایع مختلف به آن نیاز دارند. برای آشنایی بیشتر با بارکد ها این مطلب را بخوانید.

ادامه مطلب

بورس جت پرینتر  در شهر تهران در منطقه ستار خان ، خیابان باقر خان  قرار دارد. در این خیابان شرکت های عمده تامین و ارائه خدمات دستگاه های جت پرینتر قرار دارند. دفتر فروش شرکت فراز نگار بیش از ده سال است که در این منطقه مشغول به فعالیت است.  برای گرفتن نمونه چاپ بر روی محصول خود می توانید به دفتر شرکت واقع در خیابان باقر خان مراجعه فرمایید. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تماس با ما

پرینترهای صنعتی لیزری که با نام های  لیزر مارکر، لیزر جت و تاریخ زن لیزری نیز شناخته می شوند از جمله چاپگرهای صنعتی است که  جهت درج قیمت، سری ساخت، تاریخ انقضا و تولید و … برای چاپ در صنایع استفاده می شوند.

ادامه مطلب

همکاران ما در سایت کداجت اطلاعات کاملی در خصوص نگهداری و کار با دستگاه های جت پرینتر عرضه می کنند برای اطلاعات بیشتر می توانید از سایت آنها دیدن کنید.