نمایشگاه قطعات خودرو

نمایشگاه صنایع تولیدی قطعات خودرو

نمایشگاه صنعتی تولید کنندگان لوازم و قطعات خوردرو در تهران   22  الی 25 آبان 1396  برگزار می شود.
طبق سنوات قبل اینبار نیز شاهد حضور کارخانجات تولید کننده قطعات خودرو و لوازم جانبی در آبان 96 در تهران هستیم .
شرکت فراز نگار که از دیر باز با فروش بیش از صد ها دستگاه جت پرینتر در صنعت لوازم یدکی و قطعات جانبی خودرو مشغول به فعالیت می باشد
آرزوی موفقعیت و سلامتی و تندرستی برای تمامی این عزیزان صنعتگر دارد و اعلام می دارد در خصوص تمامی نیاز های ایشان درباره انواع چاپگر صنعتی و دستگاه جت پرینتر در خدمت ایشان می باشد . صنایعی همچون قطعات فلزی ، تولید انواع فیلتر هوا سبک و فیلتر هوای سنگین فیلتر روغن ودیگر صنایع.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر درباره یکی از کاربردهای دستگاه های جت پرینتر در شاخه فیلترسازی از صنایع خوردوسازی می توانید از صفحه صنایع مرتبط صنایع فیلترسازی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

برای تماس با کارشناسان فروش شرکت فراز نگار و کسب اطلاع درباره دستگاه های جت پرینتر مرتبط با دیگر حوزه های صنعت خودرو با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود.

ادامه مطلب »
تصاویر چاپ جت پرینتر

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست؟ برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و

ادامه مطلب »
Close Menu