چاپ بر روی فلز

شروع به کار صفحه صنایع مرتبط در سایت فرازنگار

برای اطلاع صاحبان محترم صنایع مختلف از نقش و کارکرد دستگاه های جت پرینتر، سایت شرکت فرازنگار اقدام به ایجاد بخش صنایع مرتبط در سایت خود کرده است. با استفاده از تب صنایع مرتبط در بالای صفحات سایت شما می توانید به این بخش دسترسی داشته باشید. و از ویژگی ها و خدماتی که که دستگاه های جت پرینتر برای درج اطلاعات مورد نیاز شما مانند تاریخ، نام شرکت، سری ساخت و … اطلاع پیدا کنید. برای نمونه می توانید صفحه صنایع دارویی، آرایشی و بهداشتی را در این بخش ملاحظه کنید. از جمله صنایعی که در حال حاضر درباره آنها توضیح داده شده می توان به صنایع بهداشتی، دارویی، فیلترسازی، لوله سازی و صنایع غذایی اشاره کرد.

تماس با کارشناسان فروش

کارشناسان فروش شرکت مهندسی و بازرگانی فراز نگار با دو دهه تجربه در امر تامین و توزیع دستگاه های جت پرینتر و جوهر و حلال دستگاه های مختلف آماده ارائه مشاوره به شما هستند. برای آشنایی با کارکرد دستگاه جت پرینتر در صنعت شما و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود.

ادامه مطلب »
تصاویر چاپ جت پرینتر

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست؟ برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و

ادامه مطلب »
Close Menu