دستگاه جت پرینتر ikonmac با سیستم هد HP

دستگاه جت پرینتر جدید کمپانی IKONMAC انگلستان وارد ایران شد. پس از نسل موفق و کار آمد دستگاه جت پرینتر+ IKONMAC E18 و با توجه به نیاز بازار نسل جدیدی از این سری دستگاه جت پرینتر طراحی و ساخته شد . در واقع دستگاه جت پرینتر IKONMAC با سیستم هد HP است. لازم به ذکر است این دستگاه برای صنایع کوچک  گزینه ای بسیار مناسبی است.
از خصوصیات این دستگاه به تعویض کارتریج جوهر دستگاه جت پرینتر همراه با هد آن است که می توان با هر رنگ جوهری با آن پرینت کرد. رزولوشن و گرافیک خوب، تنوع مناسب در انتخاب فونت و چاپ به زبان های مختلف، چاپ ساعت، شیفت کاری، زمان، لوگو و آرم های مختلف، امکان چاپ بر روی انواع سطوح کاغذی، کارتن، فلز، شیشه و … کارکرد تمام  اتوماتیک از دیگر ویژگی های دیگر این دستگاه است. این دستگاه امکان نصب بر روی کلیه خطوط تولیدی را دارد و به دلیل سبکی امکان جابه جایی را به سادگی مهیا می کنند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه و یا دستگاه های جت پرینتر جدید دیگر متناسب با نیاز مجموعه تولیدی و کارخانه تان می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را دریافت کنید. شرکت فراز نگار عرضه کننده انواع دستگاه های جت پرینتر صنعتی است که با انواع هدهای معتبر بازار مانند HP (اچ پی) و XAAR (زار) به صورت جدا و همزمان می توانند نیاز چاپ مجموعه های مختلف بر روی انواع محصولات برآورده سازند. همچنین مطلب جت پرینتر HP شما را با این دستگاه ها آشنا خواهد کرد.

برای آشنایی بیشتر با جت پرینتر های HP از مطلب جدید ما با عنوان جت پرینتر Hp دیدن کنید.

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود.

ادامه مطلب »
تصاویر چاپ جت پرینتر

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست؟ برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و

ادامه مطلب »
Close Menu