انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر دستی

جت پرینتر دستی (پرتابل) متنوعی با سیستم های مختلف و جدید توسط شرکت فراز نگار عرضه می شود. از جت پرینترهای دستی که با امکاناتی مشابه چاپگرهای صنعتی ثابت ارائه می شوند، معمولا در جاهایی استفاده می شود که امکان کار با نمونه های مشابه ثابتشان وجود نداشته باشد اما انتظارات مشابه از آن می رود مانند: چاپ متن، تاریخ انقضا و تولید، سری تولید، چاپ لولو و بارک بر روی انواع مواد و متریال مانند پلاستیک، فلز، چوب، سنگ و … بر روی انواع بسته بندی مانند قوطی، بشکه، قرقره و … .

نکاتی که هنگام خرید جت پرینتر دستی بهتر است به آنها توجه شود

وزن کم، امکانات متنوع و قدرت مانور بالا از جمله نکاتی است که هنگام خرید جت پرینترهای دستی باید مد نظر خریداران قرار داشته باشد. این دستگاه ها بهتر است توسط کارگران ماهر به کار گرفته شوند و تمهیداتی در صورت برخورد دستگاه با زمین در نظر گرفته شود. در هر حال کار با این دستگاه ها ساده است و با حرکت دادن هد دستگاه بر روی محصول عملیات چاپ انجام می شود. این دستگاه ها مانند

همچنین جت پرینتر های دستی با امکانات محدود و قیمت مناسب و ارزان برای استفاده در کارگاه های کوچک موجود است.


 

انواع جت پرینترهای دستی

به صورت کلی دستگاه های جت پرینتر دستی را به سه شکل می توان تقسیم بندی کرد:

شرکت فراز نگار افتخار دارد تمام انواع جت پریتنر دستی فوق را به مشتریان خود ارائه دهد. در زیر می توانید ویدیوی کار با دستگاه جت پرینتر دستی HR260  را در زیر ببینید.

Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود.

ادامه مطلب »
تصاویر چاپ جت پرینتر

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست؟ برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و

ادامه مطلب »
Close Menu