نوار نقاله جت پرینتر

انواع مختلف نوار نقاله

نوار نقاله برای سرعت بخشیدن به فرایند تولید و اتوماتیک کردن آن استفاده می شود. شرکت فراز نگار افتخار دارد علاوه بر ارائه خدمات مختلف و محصولات متنوع در حوزه ی چاپ صنعتی، انوع مختلف نوار نقاله را متناسب با نیازهای صنایع مختلف ارائه دهد.

لازم به ذکر است که اساس کار جت پرینتر بر مبنای حرکت است و محصولات به جهت بالا رفتن کیفیت چاپ می بایستی با یک سرعت یکسان از جلو و یا زیر هد جت پرینتر حرکت کنند یه همین خاطر نوار نقاله (کانوایر و تسمه نقاله) جزو ملزومات دستگاه جت پرینتر می باشد.
همچنین این شرکت آمادگی دارد انواع مختلف این محصول را با سایزهای متنوع و ادوات در خواستی صنایع مختلف را طراحی و اجرا سازد. استفاده از  موتور های تک فاز و سه فاز با و یا بدون اینورتر با بدنه آهنی با رنگ کوره ای و همچنین ساخت نوار از جنس استیل از جمله شرایطی است که متناسب با نیاز مشتریان محترم می تواند یپش از طراحی در نظر گرفته شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید از طریق کانال های تماس مختلف ما از شرایط و انواع دستگاه های نوار نقاله ما آگاهی پیدا کنید.

انواع مختلف نوارهای نقاله
Telegram
Facebook
LinkedIn

بیشتر بخوانید

انواع جت پرینتر های دستی

جت پرینتر پرتابل

جت پرینتر پرتابل نام دیگر جت پرینتر های دستی است که از آن در صنایع مختلف برای چاپ بر روی محصولاتی که امکان قرار گرفتن بر روی نوار نقاله را ندارند، استفاده می شود.

ادامه مطلب »
تصاویر چاپ جت پرینتر

جت پرینتر چیست

جت پرینتر چیست؟ برای اینکه بدانید جت پرینتر چیست تا انتهای این متن همراه ما باشید. دستگاه های جت پرینتر در اکثر کارخانه ها، و

ادامه مطلب »
Close Menu